محل تبلیغات شما

با سلام و احترام:.
هوالقادر »

((من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق))

با سلام و احترام:

با عنایت به اتمام مرحله نخست دهمین دوره انتخابات و راه یابی دو بزرگوار به دور دوم ضمن شکروسپاس به درگاه خداوند متعال برای توفیق حضور در این عرصه مهم در زادگاهم از تمامی مردم فهیم و انقلابی شهرستان رزن که در خلق حماسه ای عظیم و با شکوه که برگرفته از رهنمودهای معمار کبیر انقلاب و خلف صالحش مقام معظم رهبری مشارکت نموده اند کمال تشکر و قدردانی را دارم و با عرض تبریک خدمت منتخبین گرامی که مسئولیت نمایندگی مردم این دیار بر عهده ی یکی از آنان گذاشته خواهد شد از خداوند منان آرزوی توفیق برای خدمت به مردم عزیز شهرستان رزن و کشور را خواستارم، بی شک پیروز این عرصه همچون گذشته مردم هستند که با مشارکت بالا حماسه ای دیگر آفریدند.
اینجانب به عنوان فرزندی از فرزندان انقلابی شهرستان رزن برخود وظیفه می دانم در کنار مردم مهربان وفهیم حمایت از منتخب مردم عزیزرا ابراز داشته و تمام همت و تلاش خود را درخدمت رسانی به مردم سرزمین اجدادی به کار ببرم.
در خاتمه ازخانوادهای معظم شهدا ایثارگران،ون بزرگوار،کشاورزان،کارگران،جوانان،بانوان،ورزشکاران،فرهنگیان،کارمندان و…. تمامی عزیزانی که اینجانب را مورد حمایت وتفقد خود قرار دادند صمیمانه قدردانی نموده و از همه مسئولین مربوطه شهرستان و هیئت های اجرایی، نظارت، بازرسی،نیروهای نظامی و انتظامی و سایر نهادها و ارگان هایی که بسترساز برگزاری چنین انتخابت با شکوهی بودند کمال تشکر را دارم.

ومن اله التوفیق
ارادتمند حسین وزیری
هشتم اسفندماه ٩۴

جهادسرخ فاطمی نگارش دکترحسین وزیری

پیام تشکر دکترحسین وزیری از مردم شهرستان رزن

بیانیه دکتر حسین وزیری

مردم ,شهرستان ,رزن ,انقلابی ,خدمت ,تمامی ,شهرستان رزن ,کمال تشکر ,حسین وزیری ,حماسه ای ,را دارم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها